polityka prywatności

Rodo & Polityka prywatności

Witamy w Kancelarii Notarialnej Paweł Gworek, Jowita Karabinowicz-Kozłowska Notariusze s.c., która jest administratorem Twoich danych osobowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że: 

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje sposób, w jaki Kancelaria Notarialna gromadzi, przetwarza i wykorzystuje dane osobowe swoich klientów i użytkowników strony internetowej. Zapewniamy naszym klientom i użytkownikom pełne bezpieczeństwo i ochronę ich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Gromadzenie danych osobowych

Gromadzimy dane osobowe naszych klientów i użytkowników strony internetowej wyłącznie w celu świadczenia naszych usług notarialnych i umożliwienia kontaktu z Kancelarią. Dane te zbierane są w formie dobrowolnej i przekazywane są nam w trakcie składania wniosku o świadczenie usług notarialnych, a także podczas kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Przetwarzanie danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe naszych klientów i użytkowników wyłącznie w celach związanych z świadczeniem naszych usług notarialnych i kontaktem z Kancelarią. Dbamy o to, aby przetwarzanie danych osobowych było zgodne z prawem i aby nie naruszało prywatności naszych klientów i użytkowników.

Wykorzystanie danych osobowych

Wykorzystujemy dane osobowe naszych klientów i użytkowników wyłącznie w celach związanych z świadczeniem naszych usług notarialnych i kontaktem z Kancelarią. Dane te nie są udostępniane ani sprzedawane innym podmiotom.

Strona główna » polityka prywatności